Buttony

Aktualności

Do przerwy 0:1 po przerwie 5:1

• autor: Red..., 2017-08-21 12:17

W drugim meczu ligi okręgowej drużyna Orła Białego Brzeziny Śląskie przegrała w Błędowie z Tęczą 5:1. Po pierwszej połowie nic nie wskazywało na tak wysoką porażkę ponieważ do przerwy „Orły” prowadziły po bramce Adama Benjamina 0:1. Po przerwie drużyna...

...Tęczy rzuciła się do odrabiania strat i w 48 minucie doprowadziła do remisu. Remis 1:1 utrzymywał się do 70 minuty, wtedy, to Tecza wyszła na prowadzenie 2:1. Po starconej bramce drużyna Orła nie mając nic do stracenia odkryła się i zaczeła atakować bramkę gospodarzy. Tym samym naraziła się na grę z kontry, a efektem tego były 3 stracone, bramki, które ustaliły wynik meczu na 5:1 dla Tęczy Błędów. Po dwóch kolejkach ligi okręgowej nasza drużyna zajmuje ostatnie miejsce w tabeli, jednak dopiero w tym meczu przeciwko Tęczy ukształtował się szkielet drużyny, który w następnych meczach będzie z meczu na mecz grał coraz lepiej. W najbliższą sobotę kolejny mecz w którym Orzeł Biały zagra z drużyną Odry Miasteczko Śląskie o godzinie 17:00.