KS ORZEŁ BIAŁY Brzeziny Śląskie - strona nieoficjalna

Ładowanie...

Podział na grupy w LO

• autor: pini26, 2014-07-12 16:54

Rokrocznie podczas podziału katowickiej okręgówki na grupy emocji nie brakuje. Głównym czynnikiem dzielącym powinien być aspekt terytorialny, niejednokrotnie też przydział do podokręgu. Zawsze znajdzie się jednak ktoś, komu podział nie będzie odpowiadać.

Podział na grupy nigdy nie był prosty. Podokręgów dużo, drużyn jeszcze więcej, a i terytorialnie ciężko to rozgryźć. Patrząc jednak na podział grup przed sezonem 2014/2015 można odnieść wrażenie, że dało się to jednak zrobić lepiej. W każdej grupie nastąpiły przetasowania. Wydaje się, że pod względem terytorialnym najbliższe wyjazdy czekają na zespoły z grupy I. Bardzo duże zmiany nastąpiły w grupie IV, gdzie od nowego sezonu będzie występować kilka drużyn z Zagłębia Dąbrowskiego.

Warto pamiętać, że zawsze znajdzie się ktoś, komu podział nie będzie odpowiadać. ŚlZPN jest postawiony często pod ścianą, więc wybór nie zawsze podyktowany jest wyłącznie ograniczeniami terytorialnymi.

Grupa 4: KP Warta Zawiercie, Przemsza Siewierz, Pionier Ujejsce, Tęcza Błędów, Zagłębiak Dąbrowa Górnicza, MKS Sławków, Strażak Mierzęcice, MKS Siemianowiczanka, Orzeł Biały Piekary Śląskie, Cyklon Rogoźnik, Odra Miasteczko Śląskie, Orzeł Nakło Śląskie, Sokół Orzech, Silesia Miechowice, KS Polonia Bytom SA II, ŁKS Łagiewniki.

autor: gooooool3 2014-07-15 22:29:46

Profil gooooool3 w Futbolowo Brzeziny maja ciężką grupę i to chyba najciężejsza z katowickich, i może być bardzo ciężki sezon dla naszych piłkarzy o ile się dobrze nie wzmocnią. Powodzonka

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Unia Dąbrowa GórniczaORZEŁ BIAŁY BRZEZINY ŚLĄSKIE
Unia Dąbrowa Górnicza 7:1 ORZEŁ BIAŁY BRZEZINY ŚLĄSKIE